Sunday, February 23, 2020
» 2020 Playoffs

» News

» Home

» Officials Report

» Teams

» Mission

» Overall Standings

» Special Teams

» Player Search

» Suspensions

» CJHL History

» Arena Maps

» Playoff Format

» Champions

» All-Star Game

» Playoff Achives

» Links

» Contact Us

» Photo Gallery

» Player Awards

 
Can anyone catch Leon Draisaitl in the scoring race?
Yes
No

 
Click Here for more Information.
Untitled Document
Search By Name:
Players By Last Name
A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z

No
Player Name
Pos
Team
1
Akash Rabadiya
91Equipment M
Leduc Co-op Riggers   Leduc Co-op Riggers
East Division
2
Chevazz Rabbit
F
Leduc Co-op Riggers   Leduc Co-op Riggers
East Division
3
Hayden Rake
F
Spruce Grove Regals   Spruce Grove Regals
West Division
4
Patrick Ramos
D
Edmonton Mustangs   Edmonton Mustangs
West Division
5
Dylan Rantucci
S
Leduc Co-op Riggers   Leduc Co-op Riggers
East Division
6
Josh Read
6A Coach
Beaumont Chiefs   Beaumont Chiefs
East Division
7
Josh Reagan
F
Morinville Jets   Morinville Jets
West Division
8
Darrell Rebus
6A Coach
Edmonton Royals   Edmonton Royals
East Division
9
Kaiden Regan (AP)
F
Stony Plain Flyers   Stony Plain Flyers
West Division
10
Jacob Regan AP
S
Morinville Jets   Morinville Jets
West Division
11
Regan Regimbald
D
Morinville Jets   Morinville Jets
West Division
12
Mike Rehill
6A Coach
Beverly Warriors   Beverly Warriors
West Division
13
Mitchell Reidy
G
St. Albert Merchants   St. Albert Merchants
West Division
14
Nate Reinhart
S
St. Albert Merchants   St. Albert Merchants
West Division
15
Nate Reinhart
G
St. Albert Merchants   St. Albert Merchants
West Division
16
Ethan Reiter
F
Beverly Warriors   Beverly Warriors
West Division
17
Jared Rice
D
Wetaskiwin Icemen   Wetaskiwin Icemen
East Division
18
Cooper Rice(NR)
S
Wetaskiwin Icemen   Wetaskiwin Icemen
East Division
19
Cole Ridd
F
Morinville Jets   Morinville Jets
West Division
20
Ben Rishaug
G
Sherwood Park Knights   Sherwood Park Knights
East Division
21
Carson Rishaug
S
Sherwood Park Knights   Sherwood Park Knights
East Division
22
Logan Robertson
F
Beverly Warriors   Beverly Warriors
West Division
23
Brayden Rocque (NR)
F
Fort Sask Hawks   Fort Sask Hawks
East Division
24
Scott Rodda
6A Coach
St. Albert Merchants   St. Albert Merchants
West Division
25
Zach Rodda
4Head Coach
St. Albert Merchants   St. Albert Merchants
West Division
26
Shaun Ropcean
S
Edmonton Royals   Edmonton Royals
East Division
27
Brayden Rose (NR)
S
Edmonton Mustangs   Edmonton Mustangs
West Division
28
Austin Rossman - released
F
North Edmonton Red Wings   North Edmonton Red Wings
West Division
29
Austin Rossmann
F
Beverly Warriors   Beverly Warriors
West Division
30
Tyson Rowe
S
Strathcona Bruins   Strathcona Bruins
East Division
31
Marco Runco
S
St. Albert Merchants   St. Albert Merchants
West Division
32
Jake  Runolfson
D
Sherwood Park Knights   Sherwood Park Knights
East Division



View this page in printer friendly format.


East Division
at
4:30 PM  -   LRCSobey

West Division
at
7:30 PM  -   Landrex
at
8:00 PM  -   Clare-A



| 2020 Playoffs | News | Home | Officials Report | Teams | Mission | Overall Standings | Special Teams | Player Search | Suspensions | CJHL History | Arena Maps | Playoff Format | Champions | All-Star Game | Playoff Achives | Links | Contact Us | Photo Gallery | Player Awards |

All content contained on this website is copyright © 2020 Sportzone Internet Services and Capital Junior Hockey League
Website Design and Development by Sportzone's Sports League Software